Napoli
EPA/Ciro Fusco
Napoli

Napoli, Foto: EPA/Ciro Fusco

Fudbaleri Napolija slavili su na stadiou "Benito Stirpe" u Frozinoneu, protiv istoimene ekipe sa 0:2 (0:1).

PUT PREKO TRNJA! Zvezda će tek biti na ispitu, protivnici u kvalifikacijama za Ligu Šampiona su pakleni!

PROCUREO SNIMAK! Drogirani borac uhvatio u kragnu policajca i umalo ga ubio! (VIDEO)

NOVA BRUKA ARSENALA Aguero spasitelj Mančester sitija, tobdžijama presudio Vardi! (VIDEO)

Napoli je poveo u 19. minutu nakon sjajnog gola iz slobodnog udarca Drisa Mertensa!

Otišlo se na odmor sa 0:1 za favorizovane goste, da bi nakon samo četiri minuta igre u nastavku Junes duplirao prednost, posle duplog pasa sa Milikom.

Bilo je prilika za još koji gol na obe strane ali su mreže ipak mirovale.

Na četiri kola do kraja Frozinone je pretposlednji sa 10 bodova manje od Udinezea, koji je prvi iznad crte i ima utakmicu manje, pa se čini da će se vratiti u niži rang. Napoli je siguran na drugom mestu sa 70 bodova!

Fudbaleri Kjeva dočekali su Parmu na svom stadionu, meč na "Bentegodiju" okončan je bez pobednika 1:1 (0:1), a pobednika nije bilo ni u Ferari, gde je Spal dočekao Đenovu, rezultat kao i u Veroni, 1:1 (1:0).

Lacio se pobedom protiv Sampdorije u Đenovi rezultatom 2:1, ima čemu nadati čak i kada je u pitanju plasman u Ligu šampiona.

Za Lacio nije igrao naš reprezentativac Sergej Milinković-Savić koji je dobio crveni karton u prošlom kolu, ali je na scenu stupio  Felipe Kisedo koji je svojim golovima doneo pobedu! Kvaljarela je smanjio rezultat ali nedovljno za bod.

Milan-Torino

EPA-EFE/DI MARCO

Milan-Torino, Foto: EPA-EFE/DI MARCO

Fudbaleri Torina ostvarili su pobedu na domaćem terenu pošto su savladali Milan sa 2:0 u 34. kolu italijanske Serije A.

"Bikovi" su uspeli da stignu do vođstva sa penala u 58. minutu kada je Andrea Beloti bio precizan sa bele tačke nakon prekršaja Kesija.

Brzo je Milan krenuo svim snagama na gol domaćina, Bakajoko je čak pogodio i prečku, ali kazna za promašaj stigla je u 69. minutu kada je Alehandro Berenger u kaznenom prostoru savladao Donarumu.

Ovim porazom "rosoneri" su se odaljili od Lige Šampiona a i Evropa je ugrožena!