Siniša Mihajlović
EPA/Giorgio Benvenuti

Siniša Mihajlović, Foto: EPA/Giorgio Benvenuti

Fudbaleri Bolonje savladali su Parmu na svom terenu rezultatom 4:1 i sada imaju 40 poena, čak pet više od Empolija koji je prvi u zoni ispadanja.

ŠTA KOŠARKAŠ TRAŽI OVDE Dončićev saigrač povredio ruku u uličnom obračunu! (VIDEO)

SVEČANO U POŽAREVCU Novica Veličković i Saša Ilić svojim prisustvom obeležili spektakl! (FOTO)

NEZAPAMĆENI SKANDAL NA ČIZMI! Veliki italijanski klub izbačen u treću ligu, a borio se za vrh! (VIDEO)

Golove za crveno-plave postigli su Rikardo Orsolini u 52, Lianko u 72, dok su ostala dva pogotka delo protivničkih fudbalera, Sieralta i Sepea u 84. i 59. minutu.

Jedini gol za goste postigao je Roberto Inglese u 81. minutu.

Do kraja sezone Bolonja ima još dve utakmice, sa Laciom i Napolijem, ali i Empoli ima takođe težak raspored jer igra sa Interom i Torinom koji se takođe bore za izlazak u Evropu.

Poslednji meč 36. kola Serije A igrali su Inter i Kjevo, a tim iz Milana slavio je rezultatom 2:0.

Strelci za nero-azure bili su Mateo Politano u 39. i 86. minutu. Gosti su od 76. minuta igrali sa igračem manje pošto je Nikola Riđoni zaradio drugi žuti karton.