Crnji početak u Realu nije mogao ni da zamisli! Luka Jović će zauvek da pamti ovaj meč! (VIDEO)

Tanjug/S.I. | sport 2019-07-24 10:42:38 2019-07-24 10:42:38

Bivši špic Crvene zvezde, Benfike i Ajntrahta nije bio u prilici da u potpunosti pokaže svoj raskošni talenat.

EFE/ Juan Carlos Hidalgo

* Luka Jović morao je da napusti teren nakon 15 minuta

* Real Madrid i Arsenal su regularnom delu odigrali nerešeno 2:2

* Strelci za madriđane bili su Garet Bejl i Marko Asensijo, dok su za topdžije pogađali Lakazet i Obamejang

Srpski fudbalski reprezentativac Luka Jović u dresu Real Madrida zamenjen je posle samo 15 minuta na prijateljskoj utakmici protiv Arsenala zbog isključenja Naća Fernandeza.

Jović je prvi put bio starter u Realu, zajedno sa Karimom Benzemom u napadu, ali je brzo morao da ustupi mesto štoperu Rafaelu Varanu zbog dva žuta kartona Naća.

Naćo je za samo devet minuta uspeo prvo oštro da faulira Seada Kolašinca, a onda i rukom da na gol liniji da spreči udarac Aleksandra Lakazeta.

Zato je Jović "žrtvovan" i neslavno završio drugi meč u dresu kraljevskog kluba, dok je i Arsenal od 40. minuta ostao sa desetoricom zbog isključenja Sokratisa Papastatopulosa

Utakmica u SAD završena je pobedom Real Madrida posle penala 3:2, nakon što je bilo 2:2 u regularnom

Arsenal je imao dva gola prednosti preko Lakazeta iz penala i Pjer-Emerika Obamejanga u prvom poluvremenu, ali je Real izjednačio zahvaljujući Geretu Bejlu i Marku Asensiju.

Nenad Lalatović ne može da obuzda pogled!