Luka Milivojević
AP

AP

Luka Milivojević, Foto: AP

Luka je bez ikakvog dvoumljenja u nadoknadi vremena prvog poluvremena preuzeo odgovornost i digao na noge sve na stadionu.

Kristal palas nije imao odgovor na furiozne napade Albanca s Kosova Granita Džake u drugom poluvremenu.

Švajcarac je prvo pogodio za 1:1 a onda je učestvovao u akciji koja je, golom Lakazeta, donela potpuni preokret na utakmici.

Ipak, u finišu meča Milivojević još jednom sa bele tačke biva precizan i bod ostaje kući.

Čelsi je bio vrlo siguran u duelu sa Barnlijem. Strelci za "plavce" u pobedi od 3:0 bili su Morata, Barkli, Vilijan i na kraju - Loftus-Čik.

Mančester junajted je imao veliki izazov na Old Trafordu. Everton se pokazao kao vrlo žilav protivnik, ali su domaći uspeli da preko Pogbe i Marsijala konačno zabeleže pobedu.