Mančester siti - Votford
EPA Peter Powell

Mančester siti - Votford, Foto: EPA Peter Powell

Fudbaleri Mančester sitija deklasirali su na svom terenu Votford sa nestvarnih 8:0 u šestom kolu Premijer lige. Domaćini su uradili nešto što niko ranije nije u Premijer ligi , a to je da već posle 18 minuta vode sa 5:0.

U subotu su pobede još ostvarile i ekipe Šefild junajteda i Barnlija, dok su bodove podelile ekipe Njukasla i Brajtona.

Juventus do tri boda došao preko penala! (FOTO/VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/ M. Dr. DATUM I VREME: 21.09.2019. 23:53 Inter je treći put zaredom slavio u "Derbiju dela Madonina". Milan - Inter, Foto: AP Luca Bruno Fudbaleri Intera pobedili su Milan u derbiju četvrtog kola Serije A rezultatom 2:0. U odličnoj utakmici koju je sa tribina posmatralo 80.000 gledalaca golove za Inter postigli su Brozović i Lukaku.

Fudbaleri Lester sitija savladali su na domaćem terenu Totenhem sa 2:1 (0:1), u okviru šestog kola Premijer lige. "Lisice" su do trijumfa i drugog mesta na tabeli došle nakon preokreta.

Utakmica na King Pauer stadionu bila je sadržajna, sa mnogo akcija na obe strane, a u dve situacije "u pomoć" je morala da pritekne i VAR tehnologija.

Prvi put video tehnologiju sudije su koristile u 17. minutu, kada je gol domaćih poništen zbog ofsajda. U 29. minutu je bilo sve čisto, a neverovatni Hari Kejn, kapiten Totenhema, se sjajno snalazi u šesnaestercu i donosi prednost svojoj ekipi.

Sporni trenutak meča dogodio se u 65. minutu, kada je mrežu Lestera, nakon asistencije Kejna, pogodio Serž Orije. Ipak, pogodak je, posle asistencije VAR-a, poništen, zbog navodnog ofsajda u kojem se na početku akcije našao Son.

Nakon propuštenih prilika, u 69. minutu stiže kazna, a u šesnaestercu je najpribraniji bio Rikardo Pereira.

Potpuni preokret i pobedu Lesteru na ovoj utakmici donosi Džejms Medison fantastičnim udarcem sa više od dvadeset metara.