Očekuje nas spektakl u četvrtfinalu Lige šampiona, Bajern deklasirao Čelsi, Barsa lako sa Napolijem! (VIDEO)

alo.rs/M.D. | sport 2020-08-08 20:45:18 2020-08-08 20:45:18

Barselona - Napoli 3:1, Bajern - Čelsi 4:1

(AP Photo/Joan Monfort)

U četvrtfinalu Lige šampiona igraće Barselona protiv Bajerna! Očekuje nas spektakl!

Utakmice četvrtfinala Lige šampiona igraće se od 12. do 15. avgusta!

Sve utakmice igraće se na stadionima Benfike i Sportinga, pred praznim tribinama.

Parovi četvrtfinala Lige šampiona:

Mančester siti - Lion, Barselona - Bajern, RB Lajpcig - Atletiko i Atalanta - PSG

Sve golove možete pogledati u našem blogu!

KRAJ UTAKMICE!

Fudbaleri Barselone pobedili su Napoli 3:1, a ukupni rezultat u dve utakmice je 4:2

Golove su postigli za Katalonce, Lenglet 10. minut, Mesi 23. i Luis Suarez 45. minut, sa druge strane je Insinje postigao gol u prvom minutu nadoknade prvog poluvremene, sa penala kao i Suarez!

92' BARSELONA - Odlična odbrana Ter Štegena!

90' BARSELONA - Igra se još pet minuta

KRAJ UTAKMICE U MINHENU!

Bajern je pobedio Čelsi u revanš utakmici 4:1, a ukupni rezultat u ovom dvomeču je 7:1!

Golove za domaćina su postigli Levandovski u 10. i 84. minutu, Perišić u 24. minutu i Toliso u 76. minutu. Počasni gol je postigao Abraham u 44. minutu!

Čeka se pobednik duela Barselona - Napoli!

81' BARSELONA - Poništen gol Milika! Očigledan ofsajd, dobra odluka Čakira!

83' MINHEN - GOOOOOOOOL LEVANDOVSKI!

Spektakularni Poljak je nakon centaršuta sa desne strane Kimiča sjajno skočio i razornim udarcem glavom je savladao Kabaljeru!

76' MINHEN - GOOOOOOOOL TOLISO!

Asistencija Levandovskog u stilu levog beka, a Toliso je zakucao kao napadač!

70' MINHEN - Slobodan udarac Barklija pogađa živi zid!

61' MINHEN - Iz peterca je Tomas Miler šutirao preko gola Čelsija i šansa da se prednost uveća odlazi u nepovrat.

58' MINHEN - Povreda Boatenga, uspeo je da se vrati na teren

POČELO DRUGO POLUVREME!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45+3' BARSELONA - GOOOOOOOL INSINJE!

Rakitić gazi Mertensa u šesnaestercu. Čakir opravdano svira novi penal!

45' BARSELONA - GOOOOOOOOOL SUAREZ

Čudna situacija na "Kamp Nou", iskrao se Mesi ispred Kulibalija koji je imao loptu, a umesto nje šutnuo je Mesija! Nakon većanja, turski sudija je odlučio da svira penal nakon gledanja VAR-a. Opravdana odluka!

44' MINHEN - GOOOOOOL ABRAHAM!

Katastrofalna greška Nojera kome je ispala lopta iz ruku, Abraham je bio na pravom mestu!