Verona - SPAL
EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Verona - SPAL, Foto: EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Fudbaleri Verone su savladali SPAL sa 2:0 na gostovanju u okviru 17. kolu italijanske Serije A, a među akterima ovog meča bili su i srpski fudbaleri Nenad Tomović i Darko Lazović!

Gosti su do prednosti stigli u 14. minutu kada je Lazović uputio zaista sjajan centaršut u boks SPAL-a, a Pacini je savladao glavom Berišu!

Meč je praktično bio gotov nakon nepotrebnog i oštrog starta Nenada Tomovića u 39. minutu, srpski fudbaler je uklizao otvorenim đonom!

Konačan rezultat je postavio  Mariuš Stepinski u 85. minutu, koji je iskoristio odbitak posle udarca Lazovića.

Ovom pobedom Verona je dospela na deveto mesto Serije A sa 22 boda, dok je u zoni ispadanja sa 12 bodova!

Ćiro Imobile

EPA-EFE/SIMONE VENEZIA

Ćiro Imobile, Foto: EPA-EFE/SIMONE VENEZIA

Fudbaleri Lacija preokrenuli su utakmicu na "Mario Rigamontiju" u svoju korist, pobedili su Brešu rezultatom 2:1!

Poveo je domaćin golom Balotelija u 18. minutu, to je bio ujedno njegov peti pogodak!

Breša je ostala sa igračem manje u 40. minutu, kadaje Kastana srušio Kaseidu u svom šesnaestercu! Najstrožiju kaznu izveo je Ćiro Imobile!

Upravo je isti igrač doneo sva tri boda gostima u nadoknadi vremena!

Sergej Milinković-Savić je odigrao ceo meč za Lacio.