Krasić strelac u pobedi Lehije (VIDEO)

Alo.rs | sport 2016-07-25 20:35:26 2016-07-25 20:35:26

Fudbaler Lehije iz Gdanjska upisali su prvu pobedu u šampionatu Poljske, pošto su kao gosti savladali Gornjik iz Lečne sa 2:1 u utakmici drugog kola.

Printscreen: Youtube

Dvojica Srba u Lehiji, Miloš Krasić i Vanja Milinković-Savić imaće različite uspomene na ovaj meč. Krasić će je pamtiti po dobrom i prvom golu gostiju koji je dao u 28. minutu posle odličnog dodavanja Žersona.

Prethodno je već u sedmom minutu domaći fudbaler Pavel Sasin zaradio crveni karton.

Interesantno, Krasića je na startu drugog poluvremena zamenio zemljak, bivši fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Kovačević.

Ipak, u 53. minutu Milinković Savić je na golu Lehije napravio kiks i loše intervenisao zbog čega je pogodak domaćina pripisan njemu.

Celu stvar je izvadio Gžegož Kusvik golom samo tri minuta kasnije kojim je Lehija osvojila sva tri boda.