Totenhem - Brajton
AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Totenhem - Brajton, Foto: AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Fudbaleri Brajtona su na svom terenu pobedili Totenhem rezultatom 3:0 u 8. kolu engleske Premijer lige.

Tek što je utakmica počela, mreža se već zatresla, Brajton je poveo golom Mopaja, posle katastrofalne greške Iga Lorisa!

Na usporenom snimku se može videti da je gol prouzrokovala jeziva povreda Iga Lorisa, o tome možete da pročitate u tesktu ispod!

Golman Totenhema na nosilima napustio teren dok su navijači u neverici posmatrali njegove jauke! (FOTO/VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/ S.I. DATUM I VREME: 05.10.2019. 14:10 Košmarna nedelja za sve navijače kluba iz Londona. Ugo Loris, Foto: AP Photo/Kirsty Wigglesworth Još jedan peh za vice šampiona Evrope. Fudbaleri Totenhema danas igraju utakmicu osmog kola Premijer lige na gostovanju u Brajtonu, a gosti posle 3.

Brajton je duplirao vođstvo već  u 32. minutu utakmice, Koneli je odlično reagovao u kaznenom prostoru i iz peterca šutirao ka golu, Gazaniga koji je zamenio Lorisa je taj udarac odbranio, a Koneli je taj odbitak vratio u mrežu!

Tim rezultatom se otišlo na odmor!

Debakl "pevaca" se dogodio u 65. minutu kada je Koneli odlično probio po levom boku i dobio sjajan dugačak pas od Danka Luisa, i odličnim udarcem je matirao Gazinagu!

Tada su navijači Brajtona vikali "Hoćemo sedamm golova"

Najbolju priliku za Totenhem je imao Son u 70. minutu, iz neposredne blizine nije uspeo da zahvati loptu!

Veoma loša nedelja za Totenhem, posle debakla protiv Bajerna i Brajton je uzeo svoju meru!