Luka Jović
AP Bernat Armangue
Luka Jović

Fudbaleri Reala su dočekali Osasunu u okvru španskog prvenstva, a šansu u napadu Madriđana od prvog minuta dobio je Luka Jović.

Reprezentativac Srbije u 58. minutu zatresao je mrežu gostiju, ali je posle VAR analize pogodak poništen.

Jovića je sjajno uposlio Lukas Vaskez, a centarfor ponikao u Crvenoj zvezdi sjajno je realizovao šansu. Ipak, glavni arbitar Mateo Lahoz konsultacijom video tehnologije posle nekoliko sekundi je poništio pogodak.

Hoze Antonio Rejes nije poginuo kako se prvobitno mislilo

AUTOR: Alo.rs/ I.Dž. DATUM I VREME: 25.09.2019. 22:27 Slavni fudbaler Hoze Antonio rejes poginuo je u saobraćajnoj nesreći 1. juna u Andaluziji, a juče su otkriveni novi detalji vezani za nesreću. Foto: AP Bernat Armangue Fudbaler je prema izveštajima izgubio kontrolu nad Mercedesom koji je vozio, a prva procena bila je da se kretao brzinom od 237 kilometara na čas.

Sporni detalj se desio pri rezultatu 1:0 za Real, a možete ga pogledati u videu.

Bonus video: Milojević posle utakmice sa Voždovcem