Jović dao puls, Dmitrović nas održao u životu! (VIDEO)

Alo.rs/M.D. | sport 2019-03-20 20:22:20 2019-03-20 20:22:20

Fudbaleri Srbije odigrali su nerešeno protiv Nemačke u Volfsburgu (1:1), u prijateljskoj utakmici uoči početka kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020. Luka Jović je postigao gol u 12 minutu dok je izjednačenje Nemačkoj doneo Leon Gorecka u 69 minutu!

EPA/AP

HVALA VAM ŠTO STE PRATILI PRENOS UTAKMICE NEMAČKA - SRBIJA (1:1) NA PORTALU ALO!

94' KRAJ UTAKMICE (1:1)

90+3' Pavkov je dobio crveni, nespretna reakcija igrača Srbije koji je zgazio Liroja Sanea! Totalno zaslužen crveni!

89' Nakon kornera za Srbiju, lopta se vraća ka Nemanji Radonjiću koji je uputio šut koji je izgledao kao centaršut, Ter Štegen je jedva reagovao i izbacio loptu u korner nakon čega nije bilo prilike za gol!

87' Ulazi igrač Crvene zvezde, Branko Jovičić menja Nemanju Maksimovića!

83' Sjajan prodor Radonjića po levoj strani, poslao je loptu u šesnaesterac ali lopta je prošla sve igrače, zatim je Sane poveo kontranapad Nemaca, naši su ga zaustavili faulom koji je loše izveo Marko Rojs!

79' U igru su ušli Stefan Mitrović i Andrija Živković a izašli su Lazović i Bogosavac.

77' Još jedan šut Sanea iz daljine koji brani Dmitrović

75' Rojs vara Spajića, šutira iskosa sa leve strane ali daleko pored gola.

73' Opet je u sjajnoj prilici bio Sane, ali on nema rešenje za sjajnog Dmitrovića.

70' Strelac gola Luka Jović je izašao iz igre a zamenio ga je debitant Milan Pavkov!

69' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Leon Gorecka vara Lukića na ivici kaznenog prostora, a onda sjajnim udarcem koji nije mogao da zaustavi ni Dmitrović, poravnava rezultat u Volfsburgu. Rezultat je 1:1

66' NEMANJA MAKSIMOVIĆ SA GOL LINIJE SKIDA LOPTU! Gindoan ga je obišao Dmitrovića, ali kada su već svi videli loptu u mrežu, Maksimović fantastičnim uklizavanjem izbacuje loptu sa gol linije!

65' DMITROVIĆ OPET BRANI ŠUT SANEA!  Odbranio je još jedan zicer, posle šuta Sanea glavom sa pet metara!

62' Dvostruka izmena kod nas, izašli su  Mijat Gaćinović i Sergej Milinković-Savić a ušli su Radonjić i Saša Lukić!

59' Još jedna greška naše odbrane, ovog puta je Bogosavac omogućio novu gol priliku za domaćina, Rojs je imao novi zicer, ali i ovaj put sjajno brani Dmitrović!

55' Još jedna izmena u Nemačkoj. Izašao je Džulijan Brant a ušao je Leon Groecka

47' Sjajna lopta Mijata Gaćinovića ka Darku Lazoviću ali kao da se uplašio kada je šutirao pa je lopta otišla preko gola!

45' Počelo je drugo poluvreme! Joakim Lev je izvršio dve izmene. Ušao je golman Ter Štegen a izašao Manuel Nojer i Marko Rojs je ušao umesto Haverca.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA! Srbija je ostavila odličan utisak kad je u pitanju napad, Luka Jović je šokirao domaćina, mogli smo da dupliramo vođstvo ali su sjajne gol prilike propustili Adem Ljajić i Nikola Milenković. S druge strane, Marko Dmitrović je čudesnom intervencijom sprečio Tima Vernera da izjednači rezultat.

45' JOŠ JEDNA ŠANSA. Ovog puta je Milenković bio pred Nojerom ali je slabo šutirao.