Đorđe Lazović (Javor)
Alo/Marko Metlaš

Đorđe Lazović (Javor), Foto: Alo/Marko Metlaš

Javor je od 7. minuta imao igrača više jer je Radničkom isključen iskusni Žarko Marković.

Ivanjičani su u 70. minutu imali penal, ali je sa 11 metara promašio Luka Luković.

Činilo se da će Nišlije sa bodom kući, ali je u drugom minutu nadoknade pogodio Piščević za veliko slavlje Javora.

Igralo se do 101. minuta.

U Lučanima bez golova, Proleter je osvojio još jedan bod, pa je ostao visoko kotiran na prvenstvenoj tabeli.

Činilo se da će Napretku krenuti protiv Spartaka, poveli su Kruševljani golom Kostića u 31. minutu. Ipak, vredan bod Subotičani su obezbedili pogotkom 15 minuta pre kraja.

13. kolo Super lige: Javor - Radnički (Niš) 1:0, Mladost - Proleter (NS) 0:0, Napredak – Spartak 1:1, Radnik - Crvena zvezda 1:4, Inđija - Metalac 0:1, Čukarički - Novi Pazar 4:0, Voždovac - TSC 2:0, Rad - Zlatibor 0:2, Partizan - Mačva 2:0.