Hvala što ste pratili prenos finala Kupa Srbije na portalu Alo!

Fudbaleri Partizana podigli su trofej, sledi veliko slavlje do dugo u noć

Fudbaleri Partizana digli su svog kapitena Sašu Ilića i bacali u vazduh. Veliki trijumf za kraj karijere legende.

Bojan Ostojić

Bojan Ostojić, Foto: Alo/Marko Metlaš

Kraj utakmice. Fudbaleri Partizana osvojili su Kup Srbije. U finalu je savladana Crvena zvezda rezultatom 1:0 pogotkom Bojana Ostojića.

Crvena zvezda - Partizan, Foto: Marko Metlaš

95' Umalo da Rikardo Gomeš lobuje izletelog Borjana i reši meč. Ipak, zamalo preko prečke.

91' Ulazi Saša Ilić! Njegovi poslednji minuti u dresu Partizana. Iz igre izlazi Zoran Tošić.

88' Bojan Ostojić, koji će možda biti heroj ovog meča, fenomenalno je intervenisao i spasao gol Partizana.

85' Tošić je pokušao iz slobodnog udarca. Zakačila je lopta živi zid, pa je samo korner za Partizan.

83' Gobeljić ulazi na teren. Izlazi Filip Stojković.

80' Slobodan Urošević se umorio. U igru ulazi drugi levi bek Partizana - Zlatan Šehović.

74' Pavlovića gura u vatru Savo Milošević. Najmlađi fudbaler Partizana ulazi umesto Đorđa Ivanovića.

69' Ulazi Joveljić. Igru napušta Ben.

61' Hteo je sam Đorđe Ivanović. Nije video da je u dobroj poziciji Rikardo Gomeš, pa je šutirao sa dvadesetak metara daleko preko gola.

57' Meč je ponovo prekinut. Pale se baklje iza leđa Vladimira Stojkovića. Trajalo je nešto manje od minuta, zatim je sudija svirao nastavak meča.

50' Nastavljena je igra. Vidljivost na terenu je znatno slabija, videćemo da li će to možda pomoći jednoj od ekipa.

47' Meč se prekida zbog bakljade navijača Crvene zvezde.

Počinje drugo poluvreme. Obe ekipe nastupaju u identičnim sastavima kao s početka meča.

Delije citiraju film

Delije citiraju film "U raljama života", Foto: Alo/Marko Metlaš

Prvo poluvreme je završeno. Partizan vodi 1:0.

45' Mirniji period igre. Čeka se nadoknada vremena u prvom poluvremenu.

Bakljada na stadionu.

bakljada

Alo

bakljada, Foto: Alo

42' Marin je probao iz slobodnog udarca. Živi zid je zaustavio njegov udarac.

37' Pavkov se našao u šansi. Dobar centaršut Stojkovića, Pavkov je bio najviši u skoku, ali na kraju lak posao za golmana Partizana.

33' Odličan pokušaj Pantića sa ivice kaznenog. Borjan odličan, izbio je loptu u korner.

32' Ogromna šansa za Ivanovića. Briljantno ga je pronašao Zoran Tošić, on je okrenut leđima bio sam sa Borjanom, ali brzinom svetlosti je izleteo golman Zvezde i zaustavio napad.

31' Gomilaju se prekršaji na sredini terena, najviše od strane Saše Zdjelara. Zasad nema kartona.

26' Atraktivan pokušaj makazicama Đorđa Ivanovića, nije bilo ofsajda. Borjan ipak dobro postavljen.

24' Šut Gomeša sa preko 30m, nije to bilo opasno. Ali daje šansu defanzivcima Partizana da odmore.

21' Još jedan opasan napad Crvene zvezde. Milan Pavkov je ponovo pokušao posle centaršuta, ali na mestu je bila odbrana crno-belih.

20' Pavkov se našao u izglednoj šansi, ali sudija je svirao ofsajd. Zamalo je bio prebrz napadač Zvezde.

14' GOOOOOOOOOOL! Ostojić daje gol nakon prekida i centaršuta Danila Pantića. Ovo je poslednji meč Bojana Ostojića u dresu Partizana i na najlepši mogući način to obeležava.

Tribina sa navijačima Partizana je eksplodirala posle pogotka

Alo

Tribina sa navijačima Partizana je eksplodirala posle pogotka, Foto: Alo

10' Nekoliko neuspešnih centaršuteva i sa jedne i sa druge strane. Golmani odmaraju u prvih deset minuta meča.

4' U prvim minutima nema većih uzbuđenja. Glavni utisak je nebo iznad "Rajka", sve su veće šanse da će provala oblaka uskoro uslediti.

nebo iznad stadiona

Alo

nebo iznad stadiona, Foto: Alo

19:00 Utakmica je počela.

18:55 Igrači i jednog i drugog tima su izašli na teren. Uskoro se očekuje početak meča, a pre svega himna Srbije.

fudbaleri Crvene zvezde i Partizana

Alo

fudbaleri Crvene zvezde i Partizana, Foto: Alo

Trofej čeka pobednika. Partizan i Zvezda su dosad igrali 10 puta u finalu kupa naše zemlje i trenutni rezultat je 5:5 u pobedama.

trofej Kupa Srbije

trofej Kupa Srbije, Foto: Alo/Marko Metlaš

18:50 Skandiranje "grobara" i "delija"

18:45 Zvezdina tribina se puni. Već sada izgleda impresivno.

Zvezdina tribina

Alo

Zvezdina tribina, Foto: Alo

18:30 Fudbaleri se zagrevaju pred utakmicu.