Crvena zvezda - Helsinki, Foto: twitter/crvenazvezda_en

* U sredu HJK Helsinki dočekuje Crvenu zvezdu u revanš meču kvalifikacija za LŠ

* Finski tim  je odigrao samo 1:1 protiv "fenjeraša"

* HJK je jedva ibegao poraz

Fudbaleri HJK Helsinkija remizirali su u domaćem prvenstvu uoči revanš meča sa Crvenom zvezdom u II kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Helsinki je igrao 1:1 sa "fenjerašem" VPS, izbegavši poraz golom Tima Vairinena glavom, posle centaršuta Efrana Zenelija iz kornera u 54. minutu.

VPS je poveo u nadoknadi prvog poluvremena pogotkom iz penala koji je napravio vezista Etu Vertainen zbog opasne igre u sopstvenom kaznenom prostoru.

Helsinki

twitter/hjkhelsinki

Helsinki, Foto: twitter/hjkhelsinki

Helsinki je u odnosu na gostovanje u Beogradu promenio formaciju sa 3-5-1-1 na 4-3-3 sa petoricom novih igrača u startnoj postavi i taj eksperiment ga je skupo koštao.

Filip Krajinović bez dlake na jeziku o devojkama i ženidbi!