MNIMALAC ATLETIKA, BARSELONA POKAZALA SILU! Grizman priredio spektakl na "Kamp Nou", ništa od Šaponjića, sjajni Feliks delio lopte ko na tacni! (VIDEO)

Drugo kolo Primere!

Žoa Feliks
Žoa Feliks, Foto: EFE/ Rodrigo Jimenez

Atletiko ima mnogo veći napadački potencijal nego prethodnih sezona, a drugi meč u prvenstvu dobio je po starom receptu - čvrsta odbrana, glavna je karakteristika "kolćonerosa", koji su na gostovanju Leganjesu sačuvali mrežu, a jednom pogodili protivničku.

Kao da je Mihajlović ušao u njega! Kolarov ućutkao kritičare i zlorudne priče! (VIDEO)

AUTOR: alo.rs/M.D. DATUM I VREME: 25.08.2019. 22:40 Brutalno! Aleksandar Kolarov, Foto: (AP Photo/Alessandra Tarantino) * Spekulisalo se o njegovom odlasku * On je odgovorio na najbolji način * U stilu Siniše Mihajlovića Kapiten reprezentacije Srbije, Aleksandar Kolarov postigao je fenomenalan gol iz slobodnog udarca. AUTOR: alo.rs/M.D. DATUM I VREME: 25.08.2019.

Pobedu od 1:0 doneo im je rezervista Vitolo u 71. minutu, na asistenciju Žoaa Feliksa.

Trijumf u gostima ostvario je i Real Sosijedad, i to protiv Majorke, takođe 1:0.

Martin Edegard, Norvežanin koji je došao na pozajmicu iz Reala, bio je čovek odluke.

Barselona
Barselona, Foto: (AP Photo/Joan Monfort)

Fudbaleri Barselona ostvarili su prvu pobedu u španskoj Primeri pošto su u drugom kolu savladali Betis sa 5:2 na Kamp Nou.

Loše su krenuli utakmciu Katalonci pošto su gubili posle 15 minuta igre, golom Fekira!

A onda je Grizman stupio na scenu u 41. minutu

Već početkom drugog poluvremena Francuz je preokrenuo rezultat u korist Barse, razornim udarcem sa ivice šesnaesterca!