Grizman
EPA-EFE/ENRIC FONTCUBERTA
Grizman

Grizman, Foto: EPA-EFE/ENRIC FONTCUBERTA

Fudbaleri Barselone nakon trećeg kola španske Primere imaju četiri osvojena boda.

U prvom kolu su doživeli poraz na "San Mamesu" od Bilbaa, usledio je ubedljiv trijumf protiv Betisa i stekao se utisak da se Barsa probudila.

Ipak, danas su doživeli još jedan kiks, odigrali su 2:2 (1:0) u Pamploni protiv povratnika u najviši rang Osasune.

Igrao se sedmi minut kada su domaći fudbaleri stigli do prednosti, centaršut Ljamasa nakon par dobrih poteza sa desne strane, na pravom mestu našao se Tores koji matira Ter Štegena za 1:0.

Barsa je napadala, ali nije uspela da dođe do pogotka do odlaska na odmor.

U nastavku je umesto Semeda priliku dobio mladi Fati, igrao se 51. minut kada je postigao i svoj debitantski gol u seniorskom fudbalu.

Karles Perez je centrirao sa desne strane, Fati je fenomenalno skočio i glavom zatresao mrežu Osasune za 1:1.

Nekih 13 minuta kasnije, Perez odlaze loptu do Artura Mela, Brazilac se namešta na udarac na ivici kaznenog prostora rivala i postiže lep gol za potpuni preokret.

Činilo se da će Barsa nastaviti da melje protivnika, da bi u 81. minutu doživeli novi šok.

Pike je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, nije bilo dileme za glavnog sudiju, koji je pokazao na kreč.

Usred meča morali da IZNESU njegovog fudbalera! Nije mogao da ustane, ogroman je problem (FOTO)

AUTOR: S.M. DATUM I VREME: 31.08.2019. 17:36 Ovo nikako nije trebalo Sitiju. Pep Gvardiola, Foto: AP Fudbaleri Mančester sitija igraju u četvrtom kolu Premijer lige na "Etihadu" protiv Brajtona. "Građani" su žestok peh doživeli u 35. minutu.

Roberto Tores je preuzeo odgovornost i postigao drugi gol na utakmici za novo poravnanje rezultata.

U finišu velika prilika za talentovanog Karlesa Pereza, izbio je sam pred golmana domaće ekipe Rubena, ali nije uspeo da ga savlada, iskusni čuvar mreže je odbranio pokušaj mlade nade katalonskog kluba.

Nije bilo promene, remi Osasune i Barse u trećem kolu španske Primere.