DUŠAN SILNI! GOLČINOM spasao Ajaks od poraza! (VIDEO)

Projektil Tadića za remi Ajaksa!

Dušan Tadić
Dušan Tadić, Foto: AP

* "Kopljanici" naredni meč igraju u okviru trećeg kola kvalifikacija za LŠ, u utorak gostiju solunskom PAOK-u

* Brane titulu osvojenu prošle godine

* Dušan Tadić je bio jedan od najzaslužnijih za duplu krunu

Fudbaleri  Ajaksa remizirali su (2:2) u meču prvog kola holandske Eredivizije protiv Vitesea a Dušan Tadić je spasao svoju ekipu poraza!

Šampion Holandije nije uspeo da zabeleži svaa tri boda u drugom zvaničnom meču ove sezone, nakon što je osvojio Superkup protiv PSV-a.

Vitese je poveo u 13. minutu preko Beroa, ali je u 30. izjednačio potencijalno novi igrač Real Madrida Doni van de Bek.

OVO NEMA NI U SRBIJI! Predsednik slavnog velikana naručio od huligana da mu prebiju vlastite fudbalere i trenere! (VIDEO)

Domaćin je ponovo poveo u 55. minutu, a Ajaks je nastavio da napada, da drži loptu u svom posedu i da češće ima prilike.

Do izjednačujućeg gola i do konačnih 2:2 došlo se u 75. minutu, kada je još jedanput zablistao povremeni kapiten Srbije Dušan Tadić.

BEZ PRISUSTVA PUBLIKE PROTIV MAČVE! Za Miloševića utakmica bitna kao da je protivnik Malatija!

Tadić je "projektilom" sa nekih sedam metara do gola savladao golmana Vitesea i doneo bod polufinalisti Lige šampiona.

Kod Tadićevog gola morao je da se gleda VAR, pošto sudija nije bio siguran da li je srpski fudbaler bio u ofsajdu, a ispostavilo se da nije.

Do kraja meča vezista domaćina Rešedli Bazoer je dobio crveni karton, ali Ajaks to nije uspeo da iskoristi.