Bajer-Hanover
youtube/DW Kick off!

Bajer-Hanover, Foto: youtube/DW Kick off!

U utakmici između Bajer iz Leverkuzena i Hanovera, viđena je nesvakidašnja scena kada je Genki Haraguči izašao sam pred gol, on je uputio udarac ali loptu, koja je tačno stala na gol crtu, je zaustavilo nevreme i sneg. Odbrambeni igrač Bajera je uspeo da izbije loptu van svake opasnosti.

Na kraju je slavio Bajer iz Leverkuzena ukupnim rezultatom 3:2. Bajer je poveo golovima dvostrukog strelca Kevina Folanda u 13. i 28. minutu. Hanover je smanjio u 51. golom Žonatasa, a izjednačio autogolom Mičela Vajzera u 73. minutu. Pobedonosni gol postigao je Kaj Haverc u 87. minutu.

PROČITAJ JOŠ:

Bajer je peti na tabeli sa 42 boda, a Hanover, koji je pretrpeo četvrti uzastopni poraz a ukupno 14, zauzima pretposlednje mesto na tabeli sa 14 bodova.