Fudbaler umro na terenu tokom utakmice, prekinuto prvenstvo! (FOTO)
Stravična vest stigla je iz Nigerije! Fudbaler Čineme Martins preminuo je pošto je kolabirao tokom meča svog tima Nasarava protiv Katsina Junajteda. Nesrećni fudbaler se srušio na teren u drugom poluvremenu, aodmah je postalo jasno da nesrećni mladić mora hitno u bolnicu.
Fudbalera u nesvesti su stavili u kola hitne pomoći, koja nisu htela da upale?! Redari su primetili šta se dešava, pa su prišli i počeli da guraju automobil. Na kraju je Činemi Martins sa velikim zakašnjenjem prevezen u bolnicu, ali kasno, pa mu spasa nije bilo. Istraga zbog uzroka smrti Maritnsa je u toku. Ministar sporta ove afričke zemlje, Sandej Der, rekao je da je smrt mladića mogla da bude izbegnuta.
Fudbalski savez Nigerije je saopštio da mečevi ne bi trebalo da se igraju ako kompletna medicinska oprema nije na stadionu, što nije bio slučaj prethodnog vikenda. Zbog toga je do daljnjeg suspendovan šampionat.
