Bajer Leverkuzen
EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL

Bajer Leverkuzen, Foto: EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL

Fudbaleri Bajera Leverkuzena slavili su na gostovanju Volfsburgu rezultatom 0:2 u okviru 11. kola nemačke Bundeslige!

Igrao se 25. minut kada su "Farmaceuti" stigli do prednosti!

Leverkuzen osvaja sva tri boda tek u šestom minutu nadoknade, golom Paulinja!

Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha ostvarili su još jednu pobedu, u 11. kolu savladali Verder sa 3:1.

Igrao se 20. minut kada je Rami Bensebaini doveo svoj tim u vođstvo, da bi dva minuta kasnije mrežu gostiju iz Bremena zatresao i Patrik Herman.

Mogao je Verder da smanji zaostatak već na početku drugog poluvremena, ali je Klasen promašio penal što je kaznio Herman šest minuta kasnije svojim drugim pogotkom.

"Zeleni" su na kraju uspeli da ublaže poraz pošto je Leonardo Bitenkur postigao gol u trećem minutu nadoknade. Čitav meč u dresu Verdera odigrao je reprezentativac Srbije Miloš Veljković.

Borusija je zadržala prvo mesto i posle 11 mečeva ima četiri boda više od Lajpciga i Bajerna, dok je Verder 14. sa 11 osvojenih bodova.