Kšištof Pjontek
EPA/Matteo Bazzi

Kšištof Pjontek, Foto: EPA/Matteo Bazzi

Počelo je spektakularno za izabranike Đenara Gatuza. Argentinac Lukas Bilja je u 31. minutu postigao sjajan gol iz slobodnjaka, ali je domaći tim do kraja poluvremena izjednačio. Igrači "letećih magarca" , strpljivo su čekali šansu kako bi ugrozili tim Đenara Gatuza i dočekali su ga u 41. minutu, kada je na pravom mestu bio Hetemaj, pa je meč krenuo od nule.

Na poluvreme se otišlo sa tim rezultatom, a u nastavku je na veliku scenu stupio sjajni poljski napadač Kšištof Pjatek koji se našao na pravom mestu i u stilu Pipa Inzagija ćušnuo loptu za, ispostaviće se, konačnih 2:1.

Sada je na koti od 19 golova, koliko su postigli Fabio Kvaljarela i Kristijano Ronaldo. Milan je na trećoj pozici, onoj koja vodi direktno u Ligu šampiona.