Fantastični Luis Suarez doneo novu pobedu Atletiko Madridu!
alo.rs
Luis Suarez
Luis Suarez, Foto: EPA/Juanjo Martin

Madridski klub uspeo je da dođe do nove pobede koja će ih ostaviti na prvoj poziciji na tabeli. Junak Atletika i večeras je bio sjajni Luis Suarez, koji je postigao jedini pogodak na utakmici.

Odlučujući trenutak meča desio se u 20. minutu, kada je Karasko centrirao iz prekida, a sjajan gol glavom postigao je iskusni Suarez za kojeg je ovo bio osmi gol na 11 mečeva za Atletiko.

Samo šest minuta kasnije, Suarez je ponovo bio u sjajnoj šansi kada je šutirao sa deset metara nakon kornera, ali ovaj put lopta ide tik iznad prečke gola Hetafea.

U drugom delu Atletiko je iskusno čuvao svoju prednost, ali je Hetafe u finišu mogao do remija. Najbolju šansu gosti su propustili u 87. minutu, kada je Timor sjajno šutirao iz slobodnog udarca, ali lopta ide iznad prečke.

U istom terminu igrali su Selta i Hueska, a domaći su slavili sa 2:1. A ranije fudbaleri Granade pobedili su na svom stadionu ekipu Valensije rezultatom 2:1.