Derbi pripao "crvenim đavolima", Lester juri Liverpul, Čelsi stigao do novog trijumfa! (FOTO/VIDEO)

Alo.rs/M.D | sport 2019-12-04 22:25:38 2019-12-04 22:25:38

Golovi i rezultati 15. kola Premijer lige!

EPA-EFE/Lynne Cameron

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Totenhem u derbiju 15. kola Premijer lige!

Domaćin je poveo već u šestom minutu utakmice, Rašford je iskosa sa leve strane šutirao, a golman "pevaca" je loše intervenisao!

Izjednačio je Dele Ali u 39. minut utakmice!

Junajted je početkom drugog poluvremena stigao do svog drugog gola i to iz penala, Markus Rašford je bio precizan sa bele tačke!

Nemanja Matić nije bio u protokolu u duel sa Spursima! Žoze Murinjo se vratio na "Old Traford" prvi put nakon što su ga "Crveni đavoli" otpustili prošle jeseni.

Fudbaleri Čelsija su pobedili Aston Vilu posle velike muke rezultatom 2:1!

"Plavci" su poveli u 24.minutu golom Abrahama

Izjednačio je Trezege u 41. minutu!

Pobedu domaćinu je doneo Mason Mount u 48. minutu!

Fudbaleri Lestera nastavili za jurnjavu za Liverpulom, oni su pobedili na domaćem terenu Vatford 2:0!

Do gola se čekalo do 55. minuta, a Vardi je sa penala doneo prednost "lisicama"

Da bi tek u petom minutu nadoknade domaćin osigurao pobedu, golom Madisona!