Stiven Džerard
youtube/printscreen/ Sky Sports
Stiven Džerard

youtube/printscreen/ Sky Sports

Stiven Džerard, Foto: youtube/printscreen/ Sky Sports

Naime, igrači oba kluba spremali su se za izlazak na teren, a kamere su to uživo prenosile. Tada je Džerard pozdravljao decu koja su sa njima izašla na teren, a jedan od dečaka je odlučio da se naruga legendarnom kapitenu Liverpula. Zbog toga je postao prava senzacija u Engleskoj, a i dan danas ovaj video se "vrti" na društvrenim mrežama.

Ime tog dečaka je Džejk Nikles i nedavno je proslavio svoj 20. rođendan. I sam je odlučio da se bavi fudbalom i ovih dana je ponovo u centru pažnje. Nikles je uspeo da dođe do prvog profesionalnog ugovora jer je potpisao za klub iz Eseksa koji se takmiči u nižim rangovima, a sa klupe ga predvodi nekadašnji igrač Totenhema Džejmi O'Hara.

U jednoj od utakmica za svoj tim Nikles je uspeo da postigne dva gola i zadivi svog trenera.

"Ovaj mladić je dao dva gola juče za moj tim i veoma je pristojan fudbaler iako se i ja čak sećam šta je uradio Džerardu", rekao je O'Hara.

Njegov cilj oduvek je bio da postane profesionalac i dođe do Premijer lige, pa od svojih snova ne odustaje. Iako ga svi poznaju po tome što se narugao Džerardu on je odlučan da se dokaže i na fudbalskom terenu.

PROČITAJTE JOŠ: