Zvezda se plasirala u osminu finala Lige šampiona (FOTO)

Alo.rs/ M. Dr. | sport 2020-02-12 19:00:15 2020-02-12 19:00:15

Crvena zvezda bila je uspešnija od Šerifa 4:2 posle izvođenja penala.

FK Crvena zvezda

Omladinci Crvene zvezde uspeli su da se plasiraju u osminu finala Lige šampiona pošto su kao gosti eliminisali Šerif iz Tiraspolja posle boljeg izvođenja penala.

Fudbaleri Zvezde dominirali su naročito u prvom poluvremenu kada su bili apsolutno bolji rival pošto su uputili čak 11 šuteva, nasuprot samo jednom pokušaju domaćih.

I u drugom poluvremenu viđena je ista slika na terenu, a veliku priliku u 61. minutu propusto je Burmaz kada je šutirao glavom iz neposredne blizine, ali je Čoban u poslednjem trenutku sa gol linije sprečio pogodak.

Pošto je rezultat završen nerešenim rezultatom odmah se prešlo na izvođenje penala posle kojih je Crvena zvezda bila uspešnija 4:2.

Protivnika u osmini finala Zvezda će saznati u petak u 14 časova posle žreba u Nionu. U osmini finala igra se samo jedna utakmica.