PAOK
twitter/PAOK_FC
PAOK

PAOK, Foto: twitter/PAOK_FC

Fudbaleri PAOK-a osvojili su titulu Grčke prvi put posle 34 godine kolo pre kraja šampionata. Pobedili su Levadiakos rezultatom 5:0 i tako overili titulu kolo pre kraja.

REŠILI UTAKMICU ZA PET MINUTA! Radnički pobedio Partizan i najavio revanš meča Kupa Srbije! (FOTO + VIDEO)

MALI SIGNALI, UHVAĆENI U PROVODU! Nataša Bekvalac posle vaterpolista i rukometaša prelazi na košarkaše! (VIDEO)

NAVIKAO DA JE NA KLUPI! Uhvatio ženu u prevari, pa morao da sačeka da odrade svoje aktivnosti! (FOTO)

PAOK je još u prošlom kolu mogao da dođe do slavlja, ali tada nije došao do pobede i proslavu je ostavio za domaći teren i svoj legendarni stadion "Tumba".

Dvostruki strelac bio je Evgenij Šahov, u trećem i 60. minutu. Golove su postigli još Dijego Bisesvar u osmom minutu iz penala, Feranando Varela u 53. i Karol Šviderski u 81. minutu.

Kolo pre kraja prvenstva crno-beli iz Soluna imaju pet bodova više od drugoplasiranog Olimpijakosa i jedina su neporažena ekipa u Super ligi.