Partizan

Partizan, Foto: Partizan

Hvala što ste pratili tekstualni prenos utakmice Partizan - Čukarički.

Utakmica je završena rezultatom 3:0 za Partizan.

87' GOOOOOOL! Saša Zdjelar je pogodio! Ilić je zabeležio asistenciju, a Zdjelar je postigao pogodak kroz noge Nemanji Beliću.

82' Opasan napad Čukaričkog, na kraju lopta pripada golmanu Stojkoviću.

70' Urošević zamalo da uđe u šansu, ali ga je Ovusu sprečio da šutira.

60' Da li je moguće šta su promašila tri fudbalera Partizana? Lopta je ušla u peterac, ali nijedan od napadača nije uspeo ni da je zakači, kamoli prosledi u mrežu.

59' Velika šansa za Čukarički. Stojković je intervenisao posle udarca Luke Lukovića iz neposredne blizine, najbolja prilika koju su gosti imali.

52' GOOOOOOL! Partizan je poveo 2:0 golom Zakarića. Golman mu je odbranio prvi udarac, ali drugi je bio fatalan po Čuku.

50' Blag početak drugog poluvremena, bez većih uzbuđenja.

Rikardo Gomeš

Partizan

Rikardo Gomeš, Foto: Partizan

Poluvreme je završeno rezultatom 1:0 za Partizan.

43' Solidan udarac Nemanje Miletića, ali lopta ipak ide pored desne stative.

38' Pavlović fantastično reagovao ispred Ovusua i izbacio loptu u korner nakon pravovremenog klizećeg starta.

31' GOOOOOL! Partizan je poveo pogotkom Rikarda Gomeša! Napadač crno belih je primio loptu negde oko penala, napravio dva lažnjaka, oba dobra i pogodio nebranjeni deo mreže golmana Belića.

25' Velika prilika za Čuku. Odlična akcija gostiju preko sredine, Stojković je previše izleteo, ali je Slobodan Tedić prebacio gol.

17' Danilo Pantić je sa leve strane izveo slobodan udarac ubacivši loptu u 16 metara, ali pokušaj glavom je bio neprecizan, pa nije .bilo promene rezultata.

9' Opasna kontra Čukaričkog. Ovusu je otišao po desnom boku, lepo prodao dribling, ali je centaršut bio loš

19:00 Utakmica je počela.

POSTAVE:

Dobro došli na tekstualni prenos utakmice Partizan - Čukarički na portalu Alo!

Partizan i Čukarički sastaju se po drugi put za samo deset dana. Na stadionu u Humskoj odigraće se utakmica prvog kola plej-ofa.

Partizan

Stadion Partizana

Partizan, Foto: Stadion Partizana

Prethodni duel pripao je crno-belima (3:2), ali ovoga puta, zbog kazne, neće biti publike.

- Turobno je igrati pred praznim stadionom. Doživeo sam to par puta, to je nefudbalski ambijent koji niko ne voli i koji nikome ne prija. Moraćemo da imamo koncentraciju tokom 90 minuta ako želimo da pobedimo. Ako ne budemo bili motivisani, veoma teško možemo da dođemo do povoljnog rezultata - rekao je pred ovaj meč Savo Milošević.