Čelsi vodio pa izgubio!
alo.rs
Čelsi
Čelsi, Foto: EPA/MichaeleSteele

Čelsi je jedan od favorita za titulu u Engleskoj ove sezone, ali u prethodnih nekoliko mečeva se Plavci nisu proslavili. Remi sa Totenhemom, pa poraz od Evertona u prošlom kolu i večeras novi poraz, zahvaljujući padu u igri u drugom poluvremenu. 

Nakon što su mreže mirovale u prvih 45 minuta, u nastavku uzbuđenja i tri pogotka.

U četvrtom minutu drugog dela Čelsi je stigao do vođstva. Žiru volejom hvata loptu i pretvara pogodak. Rui Patricio je prvo odbranio njegov udarac, ali je lopta ipak prešla gol-crtu.

U 66. minutu majstorija Danijela Podencea, koji sjajnim udarcem matira Mendija za 1:1.

Mogli su domaći i do preokreta u 81. minutu kada je Atvel pokazao na penal zbog starta Džejmsa, ali je pregledanjem VAR-a promenio odluku.

A onda u nadoknadi Pedro Neto u kontri postiže pogodak i donosi veliku pobedu Vulverhemptona.

Vulvsi idu na deveto mesto sa 20 bodova, a Čelsi je petoplasirani sa 22 boda, ali Lampard će sigurno primiti brojne kritike nakon bledog izdanja njegovog tima.

PROČITAJTE JOŠ:

Tagovi