Bomba iz Barselone - Mesi ostaje
Mesi je u dosadašnjih 18 mečeva postigao deset golova i imao dve asistencije.
AP/Joan Monfort
Jedan od kandidata za novog predsednika Barselone Žordi Fare istakao je da Lionel Mesi želi da ostane u Barseloni.
Argentinskom asu ovog leta ističe ugovor i sve su češće spekulacije da će napustiti jedini klub za koji je igrao tokom profesionalne karijere.
Hteo je to da uradi prošlog leta, ali ga je zaustavila klauzula od 700 miliona evra.
- Mesi želi da i dalje bude deo Barselone. I njegova familija je srećna ovde. Uradićemo sve da ga zadržimo. Ako pobedim na izborima, Leo će sigurno produžiti ugovor. Imaće sve na stolu već 25. januara, dan posle izbora - izjavio je Fare za jednu špansku radio stanicu.
Fare je ušao u trku za prvog čoveka Katalonaca sa Viktorom Fontom, Đoanom Laportom, Tonijem Freiksom i Luisom Fenrandesom.
Mesi je u dosadašnjih 18 mečeva postigao deset golova i imao dve asistencije što je daleko od nivoa na koji je navikao navijače višestrukog šampiona Evrope.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE JOŠ: