AP Dmitry Serebryakov
Partizan - Rostov

FK Partizan - Miroslav Todorović

Partizan - Rostov, Foto: FK Partizan - Miroslav Todorović

Nakon pobede nad Lokomotivom, fudbaleri crno-belih ubedljivo su poraženi od Rostovo 3:1!

Posle početne inicijative Partizana, bivši zatvorenik Pavel Mamaev savladao je Stojkovića nakon greške odbrane i loše procene centaršuta!

Pavel Mamajev

(AP Photo/Dmitry Serebryakov)

Pavel Mamaev, Foto: (AP Photo/Dmitry Serebryakov)

Ruski fudbaleri Pavel Mamaev i Aleksander Kokorin su 8. oktobra prošle godine pretukli ruskog političara Paka i njegovog prijatelja Sergeja Gaisina u jednom lokalu u Moskvi.

Njih dvojica pušteni su na slobodu posle 11 meseci zatvora zbog fizičkog napada na državnog službenika Denisa Paka.

Nakon što je Stojković savladan, u 57. minutu Mamaev je poslao jednu lucidnu loptu ka svom saigraču Dolgovu kome nije bilo teško da savlada Popovića!

Treći gol na meču je postigao Šomurodov osle sjajnog skoka u kaznenom prostoru!

Rezultat je smanjio Sadik iz penala! Partizan je najbolje odigrao u poslednjih 20 minuta utakmice!

Partizan će ostati na dva boda, dok će Rostov imati tri, čeka se i meč Spartaka i Lokomotive!

Upravo je Spartak naredni protivnik crno-belima!