Atalanta otkinula bod Juventusu, Ronaldo promašio penal! (VIDEO)
alo.rs
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo, Foto: AP/MarcoAlpozzi

Juventus je zapretio već u petom minutu, kada je pokušao Ronaldo. Neverovatnu šansu domaći tim imao je šest minuta kasnije. Morata je izašao sam ispred golmana Atalante, ali hteo je da bude nesebičan i dodao je Ronaldu koji je promašio zicer. Lopta se ponovo odbila do Morate, koji je pokušao petom da pošalje loptu u praznu mrežu, ali se obrukao za sva vremena.

U 29. minutu Bentankur je dodao do Kijeze, koji postiže fantastičan gol za Staru Damu sa nekih 20-tak metara.

U drugom poluvremenu Atalanta je zaigrala dosta bolje i to se klubu iz Bergama brzo isplatilo. Gosti su u 57. minutu uspeli da izjednače na 1:1, kada je Froler ukrao loptu Rabiotu, a onda postigao spektakularan gol sa 20 metara.

U finišu meča oba tima su krenula po pobedu. Atalanta je u 83. minutu imala odličnu šansu, kada je Gomez sjajno šutirao, ali je Ščezni uspeo da odbrani njegov udarac.

Do kraja meča rezultat se nije menjao i ostalo je 1:1.