AP Emilio Morenatti

Leo Mesi, Foto: AP Emilio Morenatti

KRAJ UTAKMICE LAJPCIG  - BENFIKA (Forsbeg 90' i 96' - Pici 20' i Vinicius 59')

KRAJ UTAKMICE LIVERPUL - NAPOLI 1:1 (Mertems 21' - Lovren 65')

96' LAJPCIG - GOOOOOOOL FORSBEG! APSOLUTNI HEROJ DOMAĆINA!

KRAJ UTAKMICE LIL - AJAKS 0:2 (Zijek 2', Promes 59')

KRAJ UTAKMICE SLAVIJA PRAG - INTER 1:3 (Souček 37' - Martinez 19' 88' i Lukaku 81')

KRAJ UTAKMICE BARSELONA - BORUSIJA DORTMUND 3:1 (Suarez 29' Mesi 33', Grizman 67 - 77' Sančo)

93' PRAG - GOOOOOOOOOOOL LUKAKU! Drugi gol na meču za sjajnog Belgijanca! Odlična asistencija Škrinaira! Poništen gol INTERA!

KRAJ UTAKMICE GENK - SALCBURG 1:4 (Samata 85' - Daka 43', Minamino 45', Hi-Čan 69' i Haland 87')

91' LAJPCIG  - GOOOOOOOL FORSBERG! Penal za domaćina, nada još uvek postoji!

88' PRAG - GOOOOOOL MARTINEZ! Još jedna asistencija Lukakua, odličan je tandem Intera!

87' GENK  - GOOOOOOOL HALAND!

Zijek zagrlio navijača koji je upao na teren!

85' GENK - GOOOOOOOL SAMATA! Počasni gol za domaćina postiže Mbvana Samata!

81' PRAG - GOOOOOOL LUKAKU! Inter vodi 2:1!

77'  LIL - Šou Tadića i novo umeće Zijeha! Ali je gol poništen! Posle asistencije VAR-a, Brih poništava gol Zijeka zbog igranja rukom!

77' BARSELONA - GOOOOOOOL DŽEJDON SANČO! Dortmund smanjuje rezultat!

69' GENK - GOOOOOOOOOL HVANG! 3:0 Domaćin je razbijen!

67' BARSELONA - GOOOOOOOOOOL GRIZMAN! Mesi je povukao kontru, pronašao Francuza koji šalje loptu u desni deo mreže!

65' LIVERPUL - GOOOOOOOOOL LOVREN! Najviši u skoku posle kornera je bio štoper hrvatske reprezentacije!

64' LIL - GOOOOOOOOOL PROMES! Fantastična asistencija Zijeka i odlična završnica Promesa!

59' LAJPCIG - GOOOOOOOOOOL VINISIJUS! Greška na sredini terena, odlična varka Brazilca koji je naterao svog čuvara da padne, pa potom lako savlađuje golmana domaćih!

50' BARSELONA - Simuliranje Mesija!

POČELO JE DRUGO POLUVREME NA SVIM UTAKMICAMA!

NA SVIM MEČEVIMA ZAVRŠENO PRVO POLUVREME!

Žuti karton za Jirgena Klopa

(AP Photo/Jon Super)

Žuti karton za Jirgena Klopa, Foto: (AP Photo/Jon Super)

45+2' LIVERPUL - ŽUTI KARTON ZA JIRGENA KLOPA ZBOG PRIGOVORA!

45' GENK - GOOOOOOOOOL MINAMINO! Šok za domaćina koji se odlično držao sve do kraja, kontra gostiju i udarac Minamina koji Kuke nije mogao da odbrani!

44' GENK - GOOOOOOOOOL DAKA! Slobodan udarac gostiju nije lepo odbranio Gejtan Kuke, a njegovu grešku je iskoristio Dake koji je potom poslao loptu u mrežu!

Mesi je savladao 34. različitih ekipa u Ligi šampiona!

37' PRAG - GOOOOOOOL SOUČEK! Ludnica u Pragu, Interu poništen gol, a domaćin stigao do izjednačenja iz penala, na asistenciju VAR tehnologije!

PONIŠTEN GOL INTERA! PENAL ZA SLAVIJU!

Slavija Prag - Inter

EPA-EFE/MARTIN DIVISEK

Slavija Prag - Inter, Foto: EPA-EFE/MARTIN DIVISEK

35' PRAG - GOOOOOOL LUKAKU - Još jedna očajna intervencija domaćina, ovog puta Martinez upošljava Lukakua kome nije bilo teško da savlada Kolara! GOL JE PONIŠTEN!

33' BARSELONA - GOOOOOOOOL MESI! Uzvraća Suarez asistenciju Mesiju!

29' BARSELONA - GOOOOOOOL SUAREZ! Bio je Urugvajac na ivici ofsajda, sjajna asistencija Mesija koji je krajičkom oka uhvatio Suareza!

25' BARSELONA - Izašao je Dembele, ušao je Grizman! U pitanju je povreda!

22' BARSELONA - Poništen gol Suarezu zbog ofsajda!

21' LIVERPUL - GOOOOOL MERTENS! Dris Mertens je izašao jedan na jedan sa Alisonom, šutirao je iz ne baš najbolje pozicije, ali bio je izuzetno precizan.

20' LAJPCIG - GOOOOL PICI! Šok za domaćina! Odličan napad gostiju i razmena duplih pasova na sredini terena, na kraju napada Pici odbijenu loptu od odbrambenog fudbalera Salcburga šalje u levi ugao!

19' PRAG - Sjajan prodor Lukakua koji je sa svojih ramena svrgnuo dvojicu odbrambenih fudbalera Slavije,  Martinez je lako savladao golmana domaćih!

10' Mirno je na ostalim utakmicama,  jedna prilika za Dortmund, ali slab udarac Šulca!

2' LIL - GOOOOOOOOL ZIJEK! Vodi Ajaks već na početku utakmice! Greška domaćih fudbalera na sredini terena, kontra "kopljanika", asistencija Tadića ka Zijeku koji šalje loptu u levi deo mreže golmana Lila!