Haland predvodio Siti

Odigrano je 4. kolo Premijer lige. Od većih iznenađenja izdvajamo pobedu Notingem Foresta koji su kao gosti pobedili Čelsi rezultatom 1:0 (1:0).

Pobednički gol postigao je Elanga u 48. minutu.

Mančester siti je na "Etihadu" pobedio Fulam rezultatom 5:1 (2:1).

Alvarez je doveo domaći tim u vođstvo u 31. minutu nakon asistencije Halanda, međutim "kotidžersi" su uspeli da izjednače preko Rima samo dva minuta kasnije.

Liverpul slavio posle preokreta, Brajton demolirao Vulverhempton

Uspeo je Siti da na poluvremenu dođe do prednosti, a strelac je bio Ake u petom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Haland je svojim golovima u 58. i 70. i petom minutu nadoknade postavio konačan rezultat.

EPA-EFE/ADAM VAUGHAN

Totenhem je kao gost pobedio Barnli rezulttatom 5:2 (2:1).

Strelci golova za londonski tim bili su Son u 16. , 63. i 66. minutu, Romero u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena i Medison u 54. minutu.

Golove za Barnli postigli su Foster u 4. i Braunhil u 4. minutu nadokande.

Brentford i Bornmut odigrali su nerešeno, 2:2 (1:1).

Strelci golova za Brentfor bili su Jensen u 7. minutu i Mbuemo u trećem minutu nadoknade.

Golove za Bornmut postigli su Solanke u 30. minutu i Bruks u 77. minutu.