FK Molde

Fudbaleri Ki Klaksvika poraženi su u Norveškoj od ekipe Moldea posle produžetaka. Rezultat u prvih devedeset minuta bio je 1:0 za norveški tim, a strelac je bio Eriksen u 17. minutu.

Gol u produžecima koji je poslao Molde u 4. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, postigao je Lines u 112. minutu.

Na meču između Makabija iz Haife i Slovana, domaći tim je pobedio rezultatom 3:1.

Strelci golova za izraelski tim bili su Piero u 29. minutu, Saba u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena i David u 93. minutu.

Jedini gol za slovačku ekipu postigao je Tolić u 85. minutu.

Nekadašnji golman Crvene zvezde Milan Borjan, odigrao je ceo meč.

Kopenhagen je prošao Spartu iz Praga posle boljeg izvođenja penala.

Rezultat u regularnom delu je bio 1:1, a posle produžetaka bilo je 3:3.

Golove za ekipu Sparte postigli su srpski napadač Veljko Birmančević u 80. minutu, Laci u 105. minutu i Olatunji u 107. minutu.

Strelci za Kopenhagen bili su Larson u prvom minutu i Kleson u 108. i 112. minutu.