VLAHOVIĆ BRUTALNO ODGOVORIO NA SRAMNE UVREDE Srbin golčinom zapušio usta "navijačima", pa dobio žuti karton (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa pobedili su Atalantu na gostovanju rezultatom 2:0 u okviru 34. kola Serije A, a drugi gol za "staru damu" postigao je Dušan Vlahović.

Ponovo se Vlahović nije našao u startnoj postavi, već je šansu dobio u 65. minutu umesto Arkadijuša Milika, a u 98. minutu se upisao u strelce, i to na fenomenalan način.

Ipak, na današnjem meču, osim lepog pogotka, viđena je i jedna ružna scena, pošto su navijači Atalante u jednom momentu vređali Vlahovića, zbog čega je utakmica na kratko prekinuta.

- Ti si ciganin - uzviknuo je jedan navijač, a Vlahović rukama gestikulirao ka njemu, te je zbog toga dobio žuti karton.