INTER BROJAO DO ŠEST Milan jedva do boda protiv tima koji je jednom nogom u Seriji B

Već posle prvog poluvremena bilo je 3:0 za ekipu iz Milana.

Gosti su poveli u 31. minutu autogolom Adolfa Gaiča, posle pet minuta Hakan Čalhanoglu je povećao prednost svoje ekipe.

Da bi samo minut kasnije Edin Džeko postavio 3:0 na semafor posle 45. minuta igre.

U drugom delu igre Lautaro Martinez je pogodio u 55. minutu, a konačan rezultat je postavio Džeko svojim durgim golom u 61. minutu meča.

Inter se ovom pobedom popeo na četvrto mesto sa 60 bodova, dok je Verona 18. i nalazi se u zoni ispadanja.

Milan je odigrao samo 1:1 sa ekipom Kremonezea.

Poveli su gosti golom Okereke u 77. minutu meča.

A Milan se poraza spasio u samoj nadoknadi vremena kada je bod ekipi sa San Sira doneo Žunior Mesias u 93. minutu.

Milan se posle ovog remija popeo na šesto mesto sa 58. bodova, dok je Kremoneze ostao na 19. mestu sa 21.bodom.

Lacio je sa 2:0 savladao Sasuolo, dok je utakmica Monca - Roma završena bez pobednika (1:1).