ISKRENO Tuhel: Brutalno smo kažnjeni
EPA/ ANDREW YATES

Mančester siti je sinoć na svom terenu pobedio Bajern rezultatom 3:0.

"Ne prihvatam ovaj rezultat. Kaznili su nas u fazama u kojima smo bili bolja ekipa. Jednostavno smo brutalno kažnjeni. Dobro smo igrali do rezultata 0:0. Ne želim da razgovaram o rezultatu. Video sam dobar nastup svoje ekipe do 70. minuta. Zaslužili smo da postignemo bar jedan gol, a poklonili smo jedan ili dva. Mislim da je mojim igračima nedostajalo samopouzdanja.

Rezultat je gorak za nas", rekao je Tuhel.

RODRI DIGAO CEO ETIHAD NA NOGE Pogledajte nestvaran gol u mreži Bajerna, kakav Mančester Siti ne pamti (VIDEO)

Revanš utakmica biće odigrana 19. aprila u Minhenu.

"Ovo je bila stvarno dobra utakmica dve vrhunske ekipe. Tokom 55-60 minuta igre gledali smo neizvestan fudbal i tesnu utakmicu. Prvih pet, 10, 15 minuta drugog poluvremena bili su bolji, imali su šanse. Ipak, nakon toga smo se prilagodili, uspostavili smo kontrolu i u završnici smo dominirali. Ovo je neverovatan rezultat, ali jako dobro znam šta znači igrati u Minhenu. Znamo kakav kvalitet imaju i pokušaćemo da se spremimo za revanš. Živeo sam u Minhenu dve godine, znam kakav mentalitet i kvalitet imaju. Još nije ništa gotovo. Emocionalno sam uništen. Izgubio sam 10 godina života. Sada ću da se opustim i uzmem slobodan dan. Želim da se pripremim za utakmicu protiv Lestera u Premijer ligi", istakao je menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola.