TSC ODLOŽIO ZVEZDINO SLAVLJE Ekipa iz Bačke Topole slavila nad Voždovcem na "krovu", crveno-belima dovoljan bod za titulu šampiona Srbije

Sve je gotovo u regularnom delu ligaškog fudbalskog šampionata Srbije i ostalo je da samo u sredu igrači Partizana i Čukaričkog odigraju odloženu utakmicu.

Pred sedam mečeva plej-ofa, TSC je (uz meč više) pobegao Partizanu na pet bodova prednosti zahvaljujući preokretu "na krovu".

Voždovac je poveo u 13. minutu pogotkom Danila Teodorovića i to je bio rezultat koji je, i te kako, odgovarao igračima Partizana.

NEĆEMO DA IGRAMO Ovaj fudbaler Partizana je obavestio sudije da se crno-beli ne vraćaju na teren (VIDEO)

Nije dugo trajala ova prednost Voždovčana pošto je Saša Jovanović na asistenciju Ilića u 22. minutu doneo izjednačenje.

Petar Rakov je samo sedam minuta kasnije doneo preokret i veliko slavlje gostima iz Bačke Topole.

Dugo je na semaforu stajao ovaj rezultat, ali su gosti preko Mirčevskog u 96. minutu (na asistenciju Vukića koji u petercu zadržava loptu i pasom izbacuje defanzivca Voždovca iz igre) postavili konačnih 3:1 za ovu veoma važnu pobedu.

TSC je uspeo da pobedi Voždovac i pobegne Partizanu koji ima imperativ pobede u derbiju kola protiv Čukaričkog.