TUHELOV DEBI IZ SNOVA Bajern "razbio" Borusiju i vratio se na vrh

Tako je Tomas Tuhel na savršen način debitovao na klupi šampiona, a sav posao Bajern je završio još u prvom poluvremenu, kada je u rasponu od 13. do 23. minuta postigao tri gola.

Posle katastrofalne greške golmana Borusije Gregora Kobela u 13. minutu, Bajern je poveo.

Bruka golmana "milionera", u pokušaju da ispuca loptu koju je poslao s druge strane Upamekano, promašio je i ona je završila u mreži.

Od tog šoka, gosti nisu uspeli da se oporave.

U 18. minutu posle kornera iskusni Tomas Miler je poslao loptu u mrežu za 2:0, da bi pet minuta kasnije postigao još jedan gol.

Bajern kao da se zadovoljio sa tri gola viška, Borusija je odigrala nešto bolje u nastavku, ali nedovoljno da izbegne najgore.

Prvo je Kingsli Koman u 51. povisio na 4:0, da bi gosti u finišu ublažili poraz.

Prvo preko Emrea Džana u 72. minutu, a potom i preko Malena u posledjem minutu susreta.