DEBAKL KRSTAJIĆA Mađarska ubedljiva protiv Bugarske

Mađari su upisali prva tri boda u borbi za EP, dok je Bugarska zabeležila i drugi poraz u Grupi G.

Pitanje pobednika rešeno je u prvom poluvremenu, u kom su Mađari timu Mladena Krstajića spakovali tri gola.

Več posle sedam minuta igre Mađarska je vodila 1:0, kada je Balint Večei posle odbitka snažno šutirao i matirao bugarskog golmana.

Igrao se 26. minut meča kada je Dominik Soboslai iz fenomenalnog slobodnog udaraca poslao loptu u gornji desni ugao za duplu prednost svog tima.

Do kraja poluvremena još jedan pogodak viđen je u mreži Bugara, a ovaj put Martin Adam bio je na pravom mestu i posle odbitka u kaznenom prostoru poslao je loptu u mrežu za 3:0 u 39. minutu.

U ovoj grupi Srbije je slavila 2:0 u Podgorici i prva je na tabeli ove grupe sa maksimalnim učinkom.

Fudbaleri Francuske pobedili su Irsku 1:0 (0:0) u grupi B kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024.godine.

Golom Benžamina Pavara u 50. minutu, "trikolori" su upislai drugi trijumf u grupi, dok je Irskoj ovo bio prvi poraz,

U istoj grupi Holandija je bila bolja do Gibraltara 3:0.