EVERTON KUCAO NA VRATA SPASA, ALI... Notingem se spasio poraza, "karamele" još uvek u zoni ispadanja
EPA-EFE/PETER POWELL

Fudbaleri Notingem Foresta i Evertona odigrali su danas nerešeno 2:2, u utakmici 26. kola Premijer lige.

Everton je poveo u 10. minutu golom Demraja Greja sa penala, a domaći tim devet minuta kasnije stiže do izjednačenja preko Brenana Džonsona.

Novu prednost gostima donosi Abdulaj Dukure u 29. minutu, da bi bod Notingem Forestu svojim drugim golom doneo Džonson u 77. minutu.

Notingem Forest je posle četvrtog vezanog meča bez pobede na 14. mestu sa 26 bodova, dok je Everton u zoni ispadanja na 18. poziciji sa 22 boda.

Naredni meč Notingem Forest igra na gostovanju protiv Totenhema, a Everton dočekuje Brentford.