MILAN SAVLADAO KOMŠIJE "Rosoneri" slavili protiv Atalante na povratku Zlatana Ibrahimovića

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na svom terenu Atalantu sa 2:0, u utakmici 24. kola Serije A.

Milan je poveo autogolom koji je postigao Huan Muso u 25. minutu, a pobedu domaćima obezbedio je Žunior Mesijas golom u 86. minutu.

Milanska ekipa ostvarila je treću uzastopnu pobedu, ukupno 14. u ligi i treća je na tabeli sa 47 bodova, koliko ima i drugoplasirani gradski rival Inter. Napoli je prvi sa 65 bodova.

MILAN SAVLADAO KOMŠIJE

AP Photo/Antonio Calanni

Atalanta je pretrpela drugi uzastopni poraz, ukupno sedmi i šesta je na tabeli sa 41 bodom.

Ranije danas Bolonja je na svom terenu pobedila Inter sa 1:0, Salernitana je kao domaćin bila bolja od Monce 3:0, dok je nerešeno 2:2 završen duel Udinezea i Specije.