KATALONCI SE NISU MNOGO OZNOJILI Barselona lako protiv Kadiza na "Kamp Nou"

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na svom terenu Kadiz sa 2:0, u utakmici 22. kola španskog prvenstva.

Barselona je povela u 43. minutu golom Serhija Roberta, koji je asistirao Robertu Levandovskom kod drugog pogotka, u prvom minutu nadoknade vremena.

KATALONCI SE NISU MNOGO OZNOJILI Barselona lako protiv Kadiza na

AP Photo/Joan Monfort

Ekipa trenera Ćavija Ernandesa sada ima 19 pobeda i 59 bodova na prvom mestu na tabeli, osam više od drugoplasiranog Real Madrida.

Kadiz je pretrpeo 10. poraz i zauzima 17. mesto sa 22 boda. Kadiz ima dva boda više ali i utakmicu više od Valensije, koja je prva u zoni ispadanja.

Ranije danas Espanjol je na gostujućem terenu pobedio Elče sa 1:0, Rajo Valjekano i Sevilja odigrali su nerešeno 1:1, a Atletiko Madrid je kao domaćin pobedio Atletik Bilbao sa 1:0.