"STARA DAMA" NASTAVLJA DA TONE Monca se poigrala u Torinu i savladala Juventus, uzalud i povratak Vlahovića

Golove za Moncu postigli su Patrik Kiurija u 18. i Dani Mota u 39. minutu.

Srpski fudbaler Filip Kostić bio je starter u ekipi Juventusa, ali je zamenjen na poluvremenu. Na teren u dresu torinskog kluba posle višemesečne pauze zbog povrede vratio se srpski napadač Dušan Vlahović, koji je u igru ušao u 65. minutu.

Juventus je trenutno 13. na tabeli sa 23 boda, dok je Monca 11. sa 25. Juventus će u narednom kolu gostovati Salernitani, dok će Monca dočekati Sampdoriju.

Marco Alpozzi/LaPresse via AP

Sasuolo je ranije danas napravio veliko iznenađenje, pošto je u gostima savladao aktuelne šampione, ekipu Milana rezultatom 5:2. Golove za Sasuolo postigli su Gregor Defrel u 19, Davide Fratezi i 22, Domeniko Berardi u 30, Arman Lorijent u 47. i Mateus Enrik u 79. minutu. Strelci za Milan bili su Olivije Žiru u 24. i Divok Origi u 81. minutu.

Milan je četvrti na tabeli sa 38 bodova, dok je Sasuolo na 16. poziciji sa 20.