ŠOK U RIMU Lacio poveo, pa onda sve prosuo - Radovanovićeva Salernitana odnela tri boda sa "Olimpika"

Fudbaleri Salernitane pobedili su večeras u Rimu ekipu Lacija sa 3:1, u utakmici 12. kola italijanske Serije A.

Lacio je poveo preko Matije Zakanjija u 41. minutu, dok su gosti do pobede došli golovima u drugom delu igre.

Prvi se u strelce upisao Antonio Kandreva u 51. minutu, usledio je gol Federika Fasija u 68, a konačan rezultat postavlja Bulaje Dia u 76. minutu.

Srpski fudbaler Ivan Radovanović odigrao je ceo meč za Salernitanu, dok je za Lacio od 64. minuta igrao Sergej Milinković-Savić.

Lacio je pretrpeo drugi poraz u Seriji A i zauzima četvrto mesto sa 24 boda. Salernitana je na devetom mestu sa 16 bodova.

U sledećem kolu u rimskom derbiju Lacio gostuje Romi, a Salernitana dočekuje Kremoneze.