NAJVEĆI RIVAL DONEO BOKI TITULU Ovakvu dramu može da režira samo i jedino fudbal

Titulu Boki je doneo bukvalno najveći rival River Plejt, tačnije njegov golman Franko Armani odbranivši penal u poslednjem minutu sezone.

Nakon što je Armani odbranio penal, Migel Borha je doneo Riveru pobedu od 2:1 na gostovanju Rasingu, koji je tako ostao na dva boda iza novog šampiona Boke.

Rasing nije iskoristio veliki kiks rivala koji je u poslednjoj rundi remizirao sa Independijenteom 2:2 na svojoj "Bombonjeri".

NA IVICI SKANDALA Evo kako je dečak pokušao da sabotira Zvezdu, i to sve kod gola (VIDEO)

Gosti su devet minuta pre kraja šokirali domaće navijače golom Valjeha, ali ih je ubrzo obradovao omraženi rival.

Da stvar bude još magičnija, River, Boka, Rasing i Independijente su najveći rivali u Argentini i zavisli su jedni od drugih u borbi za titulu.