PUČE BRUKA U MAĐARSKOJ Ferencvaroš nastavio da se bruka posle Zvezde, trećeligaš ih izbacio iz Kupa
EPA-EFE/Tibor Illyes

Fudbaleri Ferencvaroša poraženi su od ekipe Ivanče u drugom kolu Kupa Mađarske posle produžetaka sa 3:2.

Tim iz Budimpešte nastavio je sa očajnim rezultatima nakon što je pobedio Crvenu zvezdu pre šest dana na "Grupama areni".

Prvo su poraženi od Mezokevedeša u šampionatu Mađarske, a sada i od trećeligaša u Kupu.

Domaćin je do velikog iznenađenja došao posle produžetaka i na kraju slavio sa 3:2 pogotkom Bensa Kerča u 96. minutu.

Prethodno je Ferencvaroš poveo preko Kristofera Zakarijasena u 4. minutu, a izjednačio je Laslo Šuster u 6. minutu. Gosti su ponovo došli do prednosti pogotkom Rajana Mmaea u 19. minutu, a utakmicu je u produžetke uveo Čaba Aradi u 57. minutu.

Ipak, Mađari su još uvek na prvom mestu na tabeli, kako na domaćoj, tako i na evropskoj sceni.