MITAR SA BELE TAČKE SPASIO FULAM Srbin doneo izjednačujući gol protiv Bornmuta, nastavlja da rešeta rivale(VIDEO)
EPA

Fudbaler Fulama, Aleksandar Mitrović, na najbolji mogući način se vratio u tim - golom.

Najbolji strelac ove ekipe iz Londona postigao je gol na utakmici 11. kola Premijer lige protiv Bornmuta.

To je Mitrovićev sedmi gol u sezoni u ovom takmičenju.

Nakon što je bio van konkurencije za tim u 10. kolu, a prethodno u 9. zbog povrede izmenjen u 37. minutu, Mitrović se vratio u sastav, odmah je i zaigrao od prvog minuta.

On je postigao izjednačujući gol za Fulam protiv Bortnmuta sa penala za 2:2 u 52. minutu.

Pre povrede je srpski fudbaler bio strelac protiv Totenhema, Brajton, Arsenala i Brentforda, dok je u prvom kolu Liverpul dva puta kretao sa centra nakon Mitrovićevog pogotka.

ŠOK U SRPSKOM FUDBALU Vladimir Gaćinović posle istorijskog početka sezone napustio Novi Pazar

Prethodno su gosti vodili dva puta golovima Solankea u 2. i Lerme u 29. minutu.

Prvi pogodak za Fulam postigao je Diop u 52. minutu.

Fulam je trenutno 10 na tabeli sa 12, dok Bornmut ima bod više i nalazi se na 9. mestu.