SVI PRIČAJU O SRBINU Sergej postigao gol, pa ga proslavio na poseban način - razlog je sjajan (FOTO)
EPA

Fudbaleri Lacija pobedili su danas u gostima ekipu Kremonezea 4:0 u meču sedmog kola Serije A.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić postigao je jedan gol i imao je jednu asistenciju na ovom meču. On se upisao u strelce u 45. minutu, a asistirao je Ćiru Imobileu u sedmom. Imobile je postigao još jedan gol u 21. minutu, a konačan rezultat postavio je Pedro u 79. Sergej Milinković-Savić je zamenjen u 78. minutu.

Srbin je pogodak proslavio na poseban način, tako što je došao do klupe i uzeo cuclu, te je stavio u usta. Tako je najavio dolazak još jednog člana porodice Milinković Savić.

- Porodica Milinković Savić se širi. Priča se nastavlja! Čekamo vas - piše u objavi SMS-a na Instagramu.