JUVENTUS SE OBRUKAO Uzalud nova asistencija Kostića, Salernitana odnela bod iz Torina (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa odigrali su 2:2 u 6. kolu Serije A protiv ekipe Salarnitana. Posle velike drame u završnici meča, "stara dama" je nekako uspela da dođe do boda.

Povela je Salernitana golovima Antonija Kandreva u 18. i Kšištofa Pjonteka iz penala u četvrtom minutu nadoknade poluvremena.

Juventus je smanjio rezultat u 51. minutu golom Bremera, a nakon asistencije srpskog internacionalca Filipa Kostića.

Konačan rezultat postavio je Leonardo Bonući u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Juventus je na osmom mestu na tabeli sa 10 bodova, dok je Salernitana na 10. poziciji sa tri boda manje.

U narednom kolu, Juventus će gostovati Monci, a Salernitana će dočekati Leće.